Bilgilerin doğruluğu

Sitede yer alan

Bu Site'deki bilgiler Acar Renault’nun Türkiye'deki müşterilerine yöneliktir ve diğer ülkeler için geçerli olmayabilir. Acar Renault, bu site'deki bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken makul çabayı sarfedecektir. Site de belirtilen bilgiler hiçbir garanti veya taahhüt oluşturmaz .Acar Renault herhangi bir zamanda, ürünlerin spesifikasyonlarını değiştirme hakkına sahiptir.

www.acarrenault.com/ 'de yer alan bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bilgilerin doğru olmaması veya site'ye erişiminizden ve site'yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Acar Renault'ya hiçbir sorumluluk yüklenmeyecektir.Acar Renault, site ile ilgili kuralları ve bilgileri, dilediği takdirde, iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Siteye link verme

Başka sitelerden

Eğer bu siteye link vermek isterseniz, bu link www.acarrenault.com/'un Ana Sayfası'na yönlendirilmelidir.

Ürün bilgileri

Sitede yer alan

Üretici ve ithalatçı firma, önceden haber vermeksizin aracın tavsiye ettiği fiyat, tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir.

Renault yetkili noktaları

Şebeke

Acar Renault, sitede belirtilen şebekesi ile ilgili bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için gereken makul çabayı sarfedecektir. Ancak , sözleşmeleri feshedilen Yetkili Satıcıların, Yetkili Mekanik Servislerin, Yetkili Atelyelerin veya listede yer almayan Renault ile hiçbir hukuki ilişkisi olmamasına rağmen yasalara aykırı olarak, Renault marka ve logosunu kullanarak, Renault Yetkili Satıcısı, Yetkili Mekanik Servisi ve Yetkili Atelyesi imajı oluşturmak sureti ile faaliyet göstermeye çabalayan firmaların, her türlü eylem ve işleminden dolayı Renault herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür firmaların, tüketiciler tarafından bildirimi halinde, Renault, failleri hakkında hukuki ve cezai yollara başvuracaktır.

Fiyatlar

Önerilen

Fiyatlar illere ve Yetkili Satıcılara göre farklılıklar gösterebilir. Yürürlükte olan mevzuat ve uygulamalardaki değişikliklerden doğabilecek vergi ve masrafların ödenmesinden müşteri sorumludur.

Kampanyalar

Geçerli

Acar Renault, kampanya koşulları otomobillerin tip ve model yılına göre değişir. Kampanyalar sınırlı sayıda otomobili kapsamaktadır. Renault marka otomobillerin, doğrudan, taksitli ve kampanyalı satışları Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, şubelerimiz ve Yetkili Satıcılarımız kanalı ile uygulanmaktadır. Yetkili Satıcılarımız tarafından düzenlenen kampanyalarda ise " Mais A.Ş. ile yapılan anlaşma gereği izin verildiği " ibaresi yer almaktadır. Üçüncü şahıs firmalar tarafından düzenlenen ve ilan yolu ile duyurulan kampanyalarla hiçbir ilgimizin ve sorumluluğumuzun bulunmadığını bildiririz. Kampanyalar konusunda, ayrıntılı bilgi için, Mais’in (216) 327 44 44 numaralı telefonunu arayabilir veya İletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz.