image

Hakkımızda

Acar Motorlu Araçlar San. ve Tic. A.Ş

28 Yıldır Geleceğe Güvenle Bakıyoruz

  • Otomotiv sektöründeki faaliyetine 1951 yılında Taha Acar oto alım-satım ile başlangıç yapan firmamız 1988 yılına kadar bu fonksiyonlarını başarıyla sürdürerek müşterinin güvenini kazanmıştır.

    1988 yılında sektörün saygın markası Renault’ dan yetki alarak markanın yetkili satıcısı olmuş ve 100 m2 showroom ve servisle markanın Siirt yetkili satıcılığı ünvanını almıştır. Artan müşteri potansiyeli ile sürdürdüğü yatırımlarla büyümeye devam eden firma İstanbul/Gaziosmanpaşa’ da showroom, servis, yedek parça ve otopark alanını bünyesinde bulunduran bir yapı inşa etmiş ve tüm bu faaliyetleri müşteriye aynı hizmet binasında sunmaya başlamıştır.

    Müşteri potansiyelinin devam etmesi ve hızla değişen rekabet koşulları karşısında firma İstanbul/Bayrampaşa’ da yatırım kararı almış ve 12.000m2’lik bir kompleks inşa ederek ve Haziran 2001 tarihinden itibaren müşterilerine bu binada hizmet vermeye başlamıştır.

    Zorlaşan rekabet koşulları sektörde anlayışları kökten değiştirmiş ve müşteri odaklılık ana felsefe haline gelmiştir. Yatırım anlayışlarının ve konseptlerinin tamamen değiştiği günümüzde yeni yatırım ihtiyacının ortaya çıkmasıyla bu defa İstanbul/Bayrampaşa/Terazidere’ de çok büyük bir alanda showroom, yedek parça ve servis inşa ederek tam bir bileşik tesis hüviyetinde kavuşmuş ve tüm çağdaş konseptleri de bünyesinde barındıran entegre tesisi 16-09-2006 tarihinde faaliyete geçirmiştir.

    Müşteri odaklı bir felsefe ile ihtiyaç ve beklentilere uygun tesisimiz fiziki alan olarak da Renault markasında Avrupa çapında ilk sıralarda yer almaktadır.

Amacımız

Renault ve Dacia kalitesini Acar güvencesiyle birleştirerek en iyi hizmeti müşterilerimize güler yüzle sunabilmektir.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini, müşterinin beklentilerini anlayarak taleplerini en kısa zamanda ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla sağlamaktır.