Yeni Megane Sedan

YENİ MEGANE SEDAN

hayat iş hayatından büyüktür

tasarım Çekici ve dinamik tasarımıyla öne çıkan bir sedan...

Yeni Megane Sedan yeni ön tasarımı, C şeklindeki ışık imzası, krom detayları, yeni jantları ve elektrikli açılır panoramik cam tavanı ile şimdi daha sportif, çekici ve dinamik. 

galeriyi keşfet

kabin deneyimi

Bağımlılık yapan teknoloji

Yeni MEGANE Sedan -  EASY LINK sistemi

EASY LINK multimedya sistemi

Apple CarPlay ile uyumlu EASY LINK 9,3" Multimedya ekranı üzerinden, MULTI-SENSE sistemini ayarlayarak modunuza göre yolculuk deneyiminizi yaşayabilirsiniz. 

Yeni MEGANE Sedan - MULTI-SENSE sistemi

MULTI-SENSE

MULTI-SENSE sistemi ile ruh halinize ve zevklerinize bağlı olarak 8 ışıklı ambiyans ve 4 farklı sürüş modu seçebilirsiniz. Yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu düzenlemek için Eco modu, yumuşak bir sürüş için Confort modu, dinamik bir sürüş için Sport modu ve size özel bir yapılandırma sağlayan My Sense modu...Onunla her yolculuk, yeni bir deneyim.

Yeni MEGANE Sedan - Sürüş destek sistemleri

Renault EASY DRIVE sürüş destek sistemleri

Renault Eller Serbest Park Sistemi, Stop&Go özellikli (ACC) Adaptif Cruise Control, (LDW) Şerit Takip Sistemi, (AEBS) Aktif Acil Fren Destek Sistemi ve daha fazla ileri sürüş destek sistemleri Yeni MEGANE Sedan'da.

*Gösterilen Yeni Renault Megane Sedan modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.

Diğer Modellerimizi Keşfedin

YENİ MEGANE SEDAN
YENİ MEGANE SEDAN
başlangıç fiyatı
YENİ CAPTUR
YENİ CAPTUR
başlangıç fiyatı
KADJAR
KADJAR
başlangıç fiyatı