Güncel Renault Kampanyaları

Renault Satış Sonrası Kampanyaları

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

  • Renault  - satış sonrası kampanyası

RENAULT PORT'A ÖZEL SERVİS KAMPANYASI

  • Multimedyada %20 indirim
  • Online randevulara özel; fren balatası, fren diski ve klima temizleyicilerinde %20 fiyat avantajı 

 

Kampanya 18 Nisan – 14 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir. %20 indirim, Renault port uygulaması yükleyen ve aracını ekleyen müşterilerin multimedya fix paket alımları ile yetkili servislere online randevu ile giriş yapan müşterilerin klima temizleyici, fren balata ve fren diski fix paket alımlarında geçerlidir. Katılımcı Renault yetkili servislerinde “kapında vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Tüm kampanya avantajları, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault yetkili servislerine ve renault.com.tr’ye basvurabilirsiniz. Mais A.Ş. kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

kampanyadan yararlan
  • Renault  - satış sonrası kampanyası

4 YAŞ VE ÜZERİ RENAULT’NUZUN

BAKIM VE MEKANİK, ONARIM İŞÇİLİKLERİNDE %30, YEDEK PARÇA VE MOTOR YAĞLARINDA %20 VE ÜZERİ AVANTAJLI FİYATLAR

%20'den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Renault araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Renault Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine ve renault.com.tr’ye başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

online servis randevusu al
  • Renault  - satış sonrası kampanyası

TOTAL YAKIT GARANTİSİ KAMPANYASI

Renault'nuz Total Yakıt Garantisi ile güvende! Yakıtını Total İstasyonlarından alan Renault binek araç sahipleri Total Yakıt Garantisi ile hem yakıt kaynaklı arızalara karşı aracını güvence altına alıyor hem de Club TOTAL'den 300 TL değerinde yakıt puan ve 5 kat Club TOTAL puan hakkı kazanıyor. Fırsatı kaçırma! Hemen Renault PORT uygulamasını indir, aracını ekle, tüm detaylar Renault PORT'ta.

 

TOTAL Yakıt Garantisi yalnızca yeni bireysel Renault marka binek araç alımlarında geçerlidir. Filo araçları ve ticari araçlar kampanya kapsamında değerlendirilmez. Kazanılan hak, araç satışı ile devredilemez. Yeni bireysel Renault marka binek araç satın alan müşteriler TOTAL Yakıt Garantisi’nden faydalanmak için, aracın fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde, Renault PORT mobil uygulaması üzerinden katılımlarını tamamlamalı ve sonrasında akaryakıt alımlarını TOTAL İstasyonlarından yapmalılardır. TOTAL Yakıt Garantisi aracın garanti ve uzatılmış garanti süresini kapsar. Aracın TOTAL Yakıt Garantisi kapsamında değerlendirilmesi için, arıza anından önceki son 3 işlemini ve aracın tüm akaryakıt alım işlemlerinin %75’ini TOTAL İstasyonlarından yapmış olması gerekmektedir. TOTAL İstasyonlarından yapılan benzin ve motorin alımları TOTAL Yakıt Garantisi kapsamında değerlendirilir. Otogaz alımları kapsamın dışındadır. Club TOTAL kart üzerinde kampanyalar birleştirilemez. 1 Mayıs -31 Aralık 2022 tarihleri arasında, yeni bireysel Renault marka binek araç sahibi müşterilerin Renault PORT uygulamasından Club TOTAL üyeliklerini aktif hale getirmeleri durumunda, üyeliklerine 300 TL değerinde yakıt puan yüklenecek ve bu müşteriler TOTAL İstasyonlarından yapacakları akaryakıt alışverişlerinde 5 kat puan kazanabileceklerdir. Mevcut TOTAL Club üyeleri, sistemde tanımlı olan kampanyalarından en yüksek orandaki kampanyadan faydalanmaya devam edecektir. Kampanya 1 yıl boyunca geçerlidir. GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgiye www.totalistasyonlari.com.tr , www.renault.com.tr , Renault PORT ve TOTAL İstasyonları mobil uygulamaları üzerinden ulaşabilirsiniz. Renault Megane Sedan’ın ortalama CO2 salımı 105-129 g/km, yakıt tüketimi 4,0-5,7 l/km’dir.

kampanyadan yararlan

*Satış sonrası kampanyalarımızda gösterilen Renault modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.