Güncel Renault Kampanyaları

Renault Satış Sonrası Kampanyaları

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

  • tr-renault-satis-sonrasi-Mart-2022-Renault-3-yas-uzeri-080322

0-3 YAŞ RENAULT’NUZUN

TÜM BAKIM, MEKANİK ONARIM VE AKSESUARLARINDA %20 AVANTAJLI FİYATLAR

%20 indirim, 05 Eylül-15 Ekim 2022 tarihleri arasında bakım ve mekanik onarımlarda, Renault fix paketlerinde ve Castrol motor yağlarında geçerlidir. 4 adet lastik alımında; Motrio marka 15’’ ve 16’’ ölçüde 165 TL, Continental marka15’’ ve altı ölçüde 236 TL, 16’’ ve üstü ölçüde 330 TL, Michelin marka yaz lastiklerinde 15’’ ölçüde 448 TL, 16’’ ölçüde 590 TL, 17’’ ve üstü ölçüde 849 TL, Michelin marka kış lastiklerinde 15’’ ölçüde 590 TL, 16’’ ölçüde 802 TL, 17’’ ve üstü ölçüde 991 TL, Barum & Matador marka lastiklerde 15’’ ve altı ölçüde 141 TL, 16’’ ve üstü ölçüde 188 TL tutarında servis indirimi uygulanacaktır. Yapı Kredi Worldcard ile yapacağınız 3-7 taksitli işlemlerde ilave 5 taksit sunulacaktır. Uygulamaya katılan Renault yetkili servislerinde “Kapında Vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Kampanya avantajları, katılımcı Renault yetkili servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault yetkili servislerine ve renault.com.tr’ye başvurabilirsiniz. Mais A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

servis randevusu al
  • tr-renault-satis-sonrasi-Mart-2022-Renault-3-yas-uzeri-080322

4 YAŞ VE ÜZERİ RENAULT’NUZUN

BAKIM VE MEKANİK ONARIM İŞÇİLİKLERİNDE %30, YEDEK PARÇA VE MOTOR YAĞLARINDA %20 VE ÜZERİ AVANTAJLI FİYATLAR

%20'den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Renault araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Renault Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Renault Yetkili Servislerine ve renault.com.tr’ye başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

kampanyadan yararlan
  • tr-renault-satis-sonrasi-Mart-2022-Renault-3-yas-uzeri-080322

TOTAL YAKIT GARANTİSİ KAMPANYASI

Renault Port uygulaması üzerinden Club TotalEnergies üyeliğinizi aktif hale getirerek TotalEnergies Yakıt Garantisi’nden yararlanın, hem 300 TL değerinde hediyeyakıt puanınızı alın hem de her harcamanıza 5 kat yakıt puan kazanın!


TotalEnergies Yakıt Garantisi yalnızca yeni bireysel Renault marka binek araç alımlarında geçerlidir. Filo araçları ve ticari araçlar kampanya kapsamında değerlendirilmez. Kazanılan hak, araç satışı ile devredilemez. Yeni bireysel Renault marka binek araç satın alan müşteriler TotalEnergies Yakıt Garantisi’nden faydalanmak için, aracın fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde, Renault PORT mobil uygulaması üzerinden katılımlarını tamamlamalı ve sonrasında akaryakıt alımlarını TotalEnergies İstasyonlarından yapmalılardır. TotalEnergies Yakıt Garantisi aracın garanti ve uzatılmış garanti süresini kapsar. Aracın TotalEnergies Yakıt Garantisi kapsamında değerlendirilmesi için, arıza anından önceki son 3 işlemini ve aracın tüm akaryakıt alım işlemlerinin %75’ini TotalEnergies İstasyonlarından yapmış olması gerekmektedir. TotalEnergies İstasyonlarından yapılan benzin ve motorin alımları TotalEnergies Yakıt Garantisi kapsamında değerlendirilir. Otogaz alımları kapsamın dışındadır. Club TotalEnergies kart üzerinde kampanyalar birleştirilemez. 1 Nisan-31 Aralık 2022 tarihleri arasında, yeni bireysel Renault marka binek araç sahibi müşterilerin Renault PORT uygulamasından Club TotalEnergies üyeliklerini aktif hale getirmeleri durumunda, üyeliklerine 300 TL değerinde yakıt puan yüklenecek ve bu müşteriler TotalEnergies İstasyonlarından yapacakları akaryakıt alışverişlerinde 5 kat puan kazanabileceklerdir. Mevcut Club TotalEnergies üyeleri, sistemde tanımlı olan kampanyalarından en yüksek orandaki kampanyadan faydalanmaya devam edecektir. Kampanya 1 yıl boyunca geçerlidir. GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.  Detaylı bilgiye  https://totalistasyonlari.com.tr/ , Renault PORT ve TotalEnergies İstasyonları mobil uygulamaları üzerinden ulaşabilirsiniz. Renault Megane Sedan’ın ortalama CO2 salımı 105-129 g/km, yakıt tüketimi 4,0-5,7 l/km’dir.

*Satış sonrası kampanyalarımızda gösterilen Renault modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.